U12: 11. kolo – výsledky

U12: sobota 25.03.2017

12:15  ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad 25:38 /12:9, 3:5, 2:18, 8:6/

Body ABOVIA: LÉVAY 6, TAKÁCS 4 (4/0), DRONČKO 4, ROZMAN 3 (4/1), JANURA M. 2, KANIA 2, FLOREK 2, HORVÁTH 2

TH družstvo: 14/1

13:45  ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad 30:44 /8:16, 14:8, 0:12, 8:8/

Body ABOVIA: LÉVAY 15 (4/1), TAKÁCS 4 (2/2), TAŽIK 3 (2/1), DRONČKO 2, HORVÁTH 2, STRENK Ol. 2 (2/0), JANURA M. 1(2/1), KANIA 1(2/1)

TH družstvo: 14/6

U14: 11. kolo – výsledky

U14: sobota 25.03.2017

09:00 ABOVIA 96 Košice – TYDAM UPJŠ Košice 166:16 /50:2, 26:5, 50:0, 40:9/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 40 (3/0), VANČO 37 (2/0), NEVLAHA 28 (2/2), HALÁSZ 17 (2/1), DROTÁR 15 (2/1), BELÍ 6 (2/0), ŠEDIVÝ 4 (2/0), PETRA 4, HÁBER 4, LIPTÁK 3 (2/1), HAUS 2, JANURA J. 2, RUSINKO 2, BASHIR A. 2

TH družstvo: 17/5

10:30 ABOVIA 96 Košice – TYDAM UPJŠ Košice 173:18 /51:1, 27:8, 45:5, 50:4/

Body ABOVIA: KÖRÖŠ 42 (7/6), VANČO 30 (4/3), DROTÁR 26, NEVLAHA 20 (4/2), HALÁSZ 18 (4/2),  BELÍ 12 (2/0), ŠEDIVÝ 9 (4/1), HÁBER 8 (2/2), JANURA J. 4, LIPTÁK 2, VIŠŇOVEC 2

TH družstvo: 27/16

Žiaci /U14/ – 11. kolo

Zápasy 11. kola v kategórii žiaci /ročník 2003 a ml./ sa odohrajú v sobotu 25. marca 2017 na domácej palubovke telocvične SPŠ Dopravnej, na Južnej triede 48 proti rovesníkom z TYDAM UPJŠ Košice.

Začiatok prvého zápasu je o 09:00. Druhý zápas je naplánovaný na 10:30.

Stretnutie hráčov o 08:00 v hale.

U12: 6. kolo – výsledky

U12: nedeľa 19.03.2017

09:30   1. BK Michalovce – ABOVIA 96 Košice 28:57 /11:15, 0:12, 3:24, 14:6/

Body ABOVIA: LÉVAY 14 (4/0), STRENK Ol. 11 (4/1), HORVÁTH 8, JANURA M. 7 (4/1), ROZMAN 6 (2/0), KANIA 4 (2/2), STRENK Os. 3 (2/1), TAKÁCS 2, FLOREK 2

TH družstvo: 18/5

11:00  1. BK Michalovce – ABOVIA 96 Košice 29:53 /19:6, 4:25, 6:4, 0:18/

Body ABOVIA: KANIA 20 (2/0), STRENK Ol. 11, HORVÁTH 8 (2/0), JANURA M. 7 (2/1), ROZMAN 2, TAKÁCS 2, FLOREK 2, VANČO R. 2

TH družstvo: 6/1

Tréningový proces – jarné prázdniny

Tréningové jednotky počas jarných prázdnin pre všetky vekové kategórie budú prebiehať podľa rozpisu:

2017 10. týždeň Pondelok 06.03.2017 Voľno
Utorok 07.03.2017 10:00
Streda 08.03.2017 10:00
Štvrtok 09.03.2017 10:00
Piatok 10.03.2017 Voľno

Prípadné zmeny v tréningovom procese budeme uverejňovať priebežne na našej webovej a facebookovej stránke.

U11: 3. turnaj- výsledky

U11: sobota 04.03.2017

5×5 10:00   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad 60:35 /17:14, 18:2, 11:12, 14:7/

Body ABOVIA: STRENK Ol. 11 (5/3), STRENK Os. 9 (4/3), NEHODA F. 8 (2/2), KANIA 8 (2/0), VANČO R. 7 (4/1), LUTERANČÍK 6, FEDÁK 4, TAŽIK 3 (2/1), NEHODA O. 2, DRONČKO 2 (2/2)

TH družstvo: 21/12

5×5 14:00   BARDEJOVSKÍ RYTIERI – ABOVIA 96 Košice 38:64 /12:12, 6:19, 10:9, 10:24/

Body ABOVIA: KANIA 26, STRENK Ol. 15 (5/3), HORVÁTH 6, NEHODA F. 5 (4/1), STRENK Os. 2 (6/0), VANČO R. 2, FEDÁK 2, DRONČKO 2, ALI BASHIR 2, JENÍK 2

TH družstvo: 15/4

3×3 11:15   ABOVIA 96 Košice – BKM Iskra Poprad 9:11
3×3 15:15  BARDEJOVSKÍ RYTIERI – ABOVIA 96 Košice 11:9

» Čítaj viac

1 2 3 16